Bezpieczny magazyn na dokumenty - Famma

Przechowywanie dokumentacji i profesjonalne jej niszczenie oferowane jest przez nowoczesne archiwum w Krakowie. Jeśli potrzebujesz archiwizacji dokumentów księgowych czy kadrowych, albo przechowywanie akt jest Ci niezbędne, warto skorzystać z naszych usług. Naszą specjalnością jest archiwizacja dokumentów księgowych, ale w ramach naszej oferty wykonujemy również profesjonalne niszczenie dokumentów. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że archiwizacja dokumentów księgowych nie musi być droga.

Archiwizacja dokumentów księgowych

Global Collection Service - dochodzenie roszczeń w Anglii, Niemczech i Norwegii

Wiele nieuczciwych kontrahentów lub osób prywatnych jest przekonanych, że poza granicami Polski mogą czuć się bezpiecznie i bezkarnie. Nic bardziej mylnego. Najlepszym tego dowodem jest Global Collection Service - profesjonaliści, których specjalnością jest windykacja zagraniczna. Swoje usługi wykonujemy m.in. w takich krajach jak Niemcy, Norwegia czy też Anglia. Charakteryzuje nas fachowość, skuteczność oraz upór w dążeniu do celu. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i sprawdzenia szczegółów naszej działalności.

Windykacja zagraniczna

Grand Nova - wirtualne wsparcia i realne korzyści

Zastanawiasz się nad najskuteczniejszymi rozwiązaniami dla Twojej firmy? Bez wątpienia wirtualne biuro jest tym, czego potrzebujesz. Usługa ta, realizowana przez Grand Nova, pozwoli Ci zarejestrować działalność, uzyskać pełne wsparcie w prowadzeniu sekretariatu oraz segregowaniu korespondencji, jak również ograniczyć wydatki na start!

Wirtualne biuro

Centrum Odszkodowań DRB - uzyskujemy spłaty z OC

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w sytuacji, kiedy jesteś uczestnikiem zdarzenia drogowego, możesz zgłosić roszczenia, które pozwolą na odszkodowanie z OC sprawcy? Jego uzyskanie wcale nie musi oznaczać wieloletniej batalii. Obowiązujące przepisy prawa pozwalają bowiem na możliwie jak najszybszą egzekucję zasądzonej kwoty. Warto sprawę tę powierzyć specjalistom z Centrum Odszkodowań DBR, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Do każdej sprawy i każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Odszkodowanie z oc sprawcy

Pomoc prawna, finansowa oraz inwestycyjna

Nasza firma oferuje wsparcie z zakresu finansów oraz podatków. Nasza praca to między innymi kompleksowe zarządzanie majątkiem, doradztwo inwestycyjne oraz dokładnie przygotowanie do rozpoczęcia edukacji na uczelniach zagranicznych. Świadczymy również pomoc prawną w zakresie prawa spadkowego, międzynarodowego oraz rodzinnego.

Kompleksowe zarządzanie majątkiem

www.agkzpasja.pl - usługi księgowe Warszawa

Zastanawiasz się, które biuro rachunkowe świadczy najlepsze, profesjonalne i jednocześnie korzystne cenowo usługi księgowe w Warszawie? Szukasz zaufanej firmy, w ręce której powierzysz swoją rachunkowość oraz księgowość? W takim razie zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej! Proponujemy najlepsze usługi księgowe, które cieszą się w Warszawie ogromną popularnością. Postaw już dziś na najkorzystniejsze rozwiązania - zgłoś się do nas. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do współpracy!

Usługi księgowe Warszawa

Adwokaci i doradcy podatkowi

Ocena stanu finansowego firmy, ewentualnych zagrożeń czy ryzyka powinna być wykonywana regularnie, aby wykryć nieprawidłowości w działaniu przedsiębiorstwa i jak najszybciej im przeciwdziałać. Audyty podatkowe prowadzimy zazwyczaj w obszarze CIT i VAT - to dzięki nim jesteśmy w stanie opracować optymalną strategię dla konkretnej spółki.

Audyty podatkowe

Firma sprzątająca Clean Office oferuje szeroką gamę usług z zakresu zarządzania czystością. Zajmujemy się utrzymaniem czystości w dowolnych obiektach. Niezależnie, czy zlecą nam Państwo czyszczenie i konserwację czystości w pomieszczeniach biurowych, sportowych, pomieszczeniach obiektów należących do służby zdrowia, pomieszczeniach przemysłowych, czy w pokojach budynków mieszkalnych, zawsze będą Państwo zadowoleni z najwyższej jakości naszych usług. Firma sprzątająca w Bydgoszczy posiada doświadczoną kadrę pracowniczą!

Firma sprzątająca

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Kurdynowski to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo pomoc ze strony naszych specjalistów, którzy nie tylko udzielą Państwu doraźnej pomocy prawnej, ale także oferują kompleksowe doradztwo prawne. Zapraszamy na stronę, gdzie znajdziecie zakres świadczonych przez nas usług, a także zapoznacie się ze stworzoną przez nas aplikacją do księgowości online.

Doradztwo prawne

Upadłość Klientów indywidualnych

W przypadku niewypłacalności oraz braku jakichkolwiek rozwiązań pozwalających zachować płynność finansową bezpiecznym i zarazem odpowiednim rozwiązaniem okazuje się ogłoszenie bankructwa. Zarówno osoby fizyczne, jak i osoby prawne mogą skorzystaj z tej formy zabezpieczenia mienia. Wszelkich informacji udzielą nasi adwokaci.

Kancelaria prawna Warszawa