Bezpieczny magazyn na dokumenty - Famma

Przechowywanie dokumentacji i profesjonalne jej niszczenie oferowane jest przez nowoczesne archiwum w Krakowie. Jeśli potrzebujesz archiwizacji dokumentów księgowych czy kadrowych, albo przechowywanie akt jest Ci niezbędne, warto skorzystać z naszych usług. Naszą specjalnością jest archiwizacja dokumentów księgowych, ale w ramach naszej oferty wykonujemy również profesjonalne niszczenie dokumentów. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że archiwizacja dokumentów księgowych nie musi być droga.

Archiwizacja dokumentów księgowych

Wystawienie pokwitowania świadczenia usług lub sprzedaży jest podstawą do rozpoczęcia działań. Nasza oferta to faktoring bez regresu. Na tej podstawie można w bezpieczny sposób podtrzymać płynność finansową oraz zadbać o dostęp do zupełnie nowych, niezbędnych środków, które są konieczne w rozwoju firmy.

Faktoring bez regresu

Global Collection Service - dochodzenie roszczeń w Anglii, Niemczech i Norwegii

Wiele nieuczciwych kontrahentów lub osób prywatnych jest przekonanych, że poza granicami Polski mogą czuć się bezpiecznie i bezkarnie. Nic bardziej mylnego. Najlepszym tego dowodem jest Global Collection Service - profesjonaliści, których specjalnością jest windykacja zagraniczna. Swoje usługi wykonujemy m.in. w takich krajach jak Niemcy, Norwegia czy też Anglia. Charakteryzuje nas fachowość, skuteczność oraz upór w dążeniu do celu. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i sprawdzenia szczegółów naszej działalności.

Windykacja zagraniczna

Profesjonalne coaching

Poszukujesz metod, dzięki którym wydobędziesz potencjał tkwiący w Twoich pracownikach? Chcesz sprawić, aby kadra zatrudnionych w Twojej firmie osób pracowała efektywnie i doskonale ze sobą współpracowała? W takim razie postaw na nasze coachingi biznesowe, które poruszają rozmaite tematy i pozwalają na zwiększenie efektywności działań. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne podejście do wszystkich Klientów, dobór rozwiązań odpowiednio dopasowanych do ich potrzeb, jak również atrakcyjne ceny szkoleń.

coaching warszawa

Szkolimy pracowników biznesowych

Wszystkich przedsiębiorców zapraszamy do skorzystania z usług outsourcingowych naszej firmy. Zajmujemy się dbaniem o bezpieczeństwo działalności gospodarczej naszych Klientów. Jednym ze świadczeń, które są u nas dostępne jest szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych dla pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwie naszego Klienta. Poza tym przygotowujemy umowy, zgłoszenia i upoważnienia oraz działamy jako Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI). Zaufaj specjalistom z DO IT, którzy pomogą Ci w prowadzeniu biznesu.

szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych

Księgowi do wynajęcia

Biuro rachunkowe z pełną odpowiedzialności wykona usługi księgowe dla każdej firmy. Kancelaria MKM z Krakowa oferuje kompleksową obsługę, w tym m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji finansowej, sporządzanie sprawozdań, przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT.

Usługi księgowe Kraków

Max Benefit - profesjonalne usługi księgowe

Naszym priorytetem jest pełne odciążenie przedsiębiorców z nadmiaru obowiązków administracyjnych oraz fiskalnych. Dlatego biuro rachunkowe Max Benefit z Lublina oferuje szeroki zakres usług księgowych. Sporządzamy deklaracje podatkowe, prowadzimy korespondencję z Urzędem Skarbowym, zajmujemy się ewidencją przychodów i rozchodów, rozliczaniem umów z pracownikami oraz wykonujemy szereg innych działań. Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik usług. Sprawdź go, a nie będziesz szukał pomocy, gdzie indziej!

biuro rachunkowe lublin

W naszej firmie świadczone są usługi, do których należy między innymi sprzedaż spółek czy przedsiębiorstwa w Warszawie. Na naszej stronie internetowej przygotowane zostały spółki on-shelf, a więc gotowe podmioty. nie posiadają one żadnych zobowiązań handlowych, majątku firmowego czy też kapitału ludzkiego, co zapisane jest w umowie.

Sprzedaż spółek Warszawa

Eksploatacja drukarek

To w tym serwisie poza fachową obsługą i dobrymi radami dotyczącymi eksploatacji drukarek będziemy mogli właśnie zaopatrzyć się w atramenty do drukarek lub tusze (Tonery do drukarek Warszawa). To w końcu również serwis drukarek na nasze zlecenie odpowie przeprowadzeniem przeglądu naszego sprzętu i ewentualnie dokonaniem naprawy drobnych bądź większych nieco usterek. Warto o tym pamiętać zanim dokonamy nierozważnego ruchu jakim zapewne byłaby chęć samodzielnego naprawienia drukarki.

Tonery do drukarek Warszawa

Grand Nova - wirtualne wsparcia i realne korzyści

Zastanawiasz się nad najskuteczniejszymi rozwiązaniami dla Twojej firmy? Bez wątpienia wirtualne biuro jest tym, czego potrzebujesz. Usługa ta, realizowana przez Grand Nova, pozwoli Ci zarejestrować działalność, uzyskać pełne wsparcie w prowadzeniu sekretariatu oraz segregowaniu korespondencji, jak również ograniczyć wydatki na start!

Wirtualne biuro

Centrum Odszkodowań DRB - uzyskujemy spłaty z OC

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w sytuacji, kiedy jesteś uczestnikiem zdarzenia drogowego, możesz zgłosić roszczenia, które pozwolą na odszkodowanie z OC sprawcy? Jego uzyskanie wcale nie musi oznaczać wieloletniej batalii. Obowiązujące przepisy prawa pozwalają bowiem na możliwie jak najszybszą egzekucję zasądzonej kwoty. Warto sprawę tę powierzyć specjalistom z Centrum Odszkodowań DBR, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Do każdej sprawy i każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Odszkodowanie z oc sprawcy