Herbaty na prezent

Idziesz z wizytą do osoby, której za dobrze nie znasz lub chcesz podarować komuś bliskiemu ładnie zapakowane herbaty na prezent? Duży wybór naparów w okolicznościowych zestawach znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Szczególnie polecamy świąteczne kompozycje w kształcie gwiazdki lub w formie kalendarza adwentowego. Możesz komuś podarować zestaw bogatych aromatów pod choinkę. Poza samymi torebkami z suszem znajdziesz w naszej ofercie również urządzenia do zaparzania naparu oraz filiżanki.

Herbaty na prezent

Miód faceliowy

Prowadzimy sprzedaż zdrowej, naturalnej żywności o wysokiej jakości. Można u nas zakupić miód faceliowy z kwiatów unikalnej rośliny. Odznacza się on wieloma walorami smakowymi oraz prozdrowotnymi. Produkt zawiera dużo składników mineralnych, takich jak magnez czy żelazo. Cieszy podniebienie słodyczą z lekką nutą kwasku.

Miód faceliowy

Nowy wymiar smaku

Jesteśmy restauracją, której specjalnością jest pizza z dowozem. Oferujemy opcję faszerowaną, która jest daniem składającym się z dwóch ciast, z farszem w środku. Mamy kilkadziesiąt aut, które dostarczą Twój posiłek w mgnieniu oka, czy to w mieście, czy w okolicach. Utrzymujemy wysoką pozycję na rynku od 2011 roku, więc dzięki doświadczeniu wiemy jak przygotowywać jedzenie na najwyższym poziomie.

Pizza z dowozem

Mieszanki przypraw w wygodnym pojemniku

Jeśli uwielbiasz robić zakupy gastronomiczne przez Internet, to nie możesz pominąć naszej oferty. Na stronie naszego sklepu znajdziesz różnorodne przyprawy w dużych opakowaniach, które zadowolą każdego smakosza. Oferta online tyczy się zarówno standardowych dodatków, jak i gotowych zestawów i mieszanek. Na co? Na grilla, do zupy i innych specjałów.

Przyprawy w dużych opakowaniach online

Dostawy jedzenia

Jesteśmy delikatesami on-line i obfitujemy w rozmaite produkty do jedzenia, przyrządzenia pysznych potraw czy po prostu dodania smaku. Zakupy spożywcze z dostawą do domu oznaczają właśnie to, że przyniesiemy Ci je pod same Twoje drzwi. Nie musisz chodzić na sprawunki i nosić ciężkich siatek. One nigdy nie były tak proste i przyjemne - przekonaj się sam, jaki to komfort i jaka wygoda, a już zawsze będziesz preferował właśnie taki model działania. Zamówisz sprzed ekranu, a my stawimy się u Ciebie z gotowym zestawem.

Zakupy spożywcze z dostawą do domu

TORTOWY.pl

Dzięki produktom dostępnym na naszej stronie internetowej, przygotują Państwo oryginalne i jedyne w swoim rodzaju torty oraz inne wypieki. Rosnącą popularnością cieszą się opłatki dekoracyjne z nadrukami. Przedstawiają one różne postacie z kreskówek, takie jak Kubuś Puchatek, Księżniczki Disneya, Hello Kitty, czy Samochody. Można także zamówić wykonanie opłatka z własnego zdjęcia.

Opłatek na tort

Kolekcje naczyń

Z całą pewnością przydadzą się w każdej kuchni bądź też jadalni! Naczynia kamionkowe to alternatywa do standardowej wersji zastawy, w jakiej spożywamy swoje posiłki. Jej wyjątkowe wypełnienie kolorem, kamienna struktura oraz ogólne wrażenie wizualne sprawiają, że miski, salaterki, kubki czy talerze są również świetnym podarunkiem dla kogoś bliskiego.

Naczynia kamionkowe