Krewetki, małże i świeże ryby z dostawą do Twojej restauracji

Wchodząc na stronę internetową Kuchnie Świata znajdziesz produkty z najdalszych zakątków globu bez wychodzenia z domu. Proponujemy Ci świeże owoce morza dostępne w naszej hurtowni w Warszawie. Mamy coś zarówno dla wielbicieli krewetek, jak i krabów, małży oraz świeżych ryb. Artykuły spożywcze wysyłamy do restauratorów z całego kraju, ponieważ posiadamy własną bazę magazynową i logistyczną. Gwarantujemy wysoką jakość i świeżość produktów, ponieważ kładziemy nacisk na wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa podczas transportu.

Świeże owoce morza Warszawa

Lokal weselny

Nasi szefowie kuchni zachwycą Parę Młodą oraz ich gości tradycyjnym menu, które zostało zainspirowane najlepszymi daniami kuchni staropolskiej. Sala może pomieścić do 120 osób, do wyłącznej dyspozycji nowożeńców może być też cała restauracja. Wesele urządzone u nas to gwarancja szampańskiej zabawy do białego rana.

restauracja wesele

Ekskluzywnej sala weselna w Pomorskiem

Czy poszukują Państwo wyjątkowej, ekskluzywnej sali weselnej w Pomorskiem i okolicach? Zapraszamy do zapoznania się z warunkami wyjątkowego miejsca - Dwór Bajbuza stworzył uroczy zakątek wyróżniający się doskonałymi warunkami na zorganizowanie swojego wymarzonego wesela. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty oraz będą mieli okazję zapoznać się warunkami panującymi w naszym ośrodku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dwór Bajbuza jest tym czego szukasz.

Sala weselna