Herbaty na prezent

Idziesz z wizytą do osoby, której za dobrze nie znasz lub chcesz podarować komuś bliskiemu ładnie zapakowane herbaty na prezent? Duży wybór naparów w okolicznościowych zestawach znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Szczególnie polecamy świąteczne kompozycje w kształcie gwiazdki lub w formie kalendarza adwentowego. Możesz komuś podarować zestaw bogatych aromatów pod choinkę. Poza samymi torebkami z suszem znajdziesz w naszej ofercie również urządzenia do zaparzania naparu oraz filiżanki.

Herbaty na prezent

Nowy wymiar smaku

Jesteśmy restauracją, której specjalnością jest pizza z dowozem. Oferujemy opcję faszerowaną, która jest daniem składającym się z dwóch ciast, z farszem w środku. Mamy kilkadziesiąt aut, które dostarczą Twój posiłek w mgnieniu oka, czy to w mieście, czy w okolicach. Utrzymujemy wysoką pozycję na rynku od 2011 roku, więc dzięki doświadczeniu wiemy jak przygotowywać jedzenie na najwyższym poziomie.

Pizza z dowozem

Dostawy jedzenia

Jesteśmy delikatesami on-line i obfitujemy w rozmaite produkty do jedzenia, przyrządzenia pysznych potraw czy po prostu dodania smaku. Zakupy spożywcze z dostawą do domu oznaczają właśnie to, że przyniesiemy Ci je pod same Twoje drzwi. Nie musisz chodzić na sprawunki i nosić ciężkich siatek. One nigdy nie były tak proste i przyjemne - przekonaj się sam, jaki to komfort i jaka wygoda, a już zawsze będziesz preferował właśnie taki model działania. Zamówisz sprzed ekranu, a my stawimy się u Ciebie z gotowym zestawem.

Zakupy spożywcze z dostawą do domu

TORTOWY.pl

Dzięki produktom dostępnym na naszej stronie internetowej, przygotują Państwo oryginalne i jedyne w swoim rodzaju torty oraz inne wypieki. Rosnącą popularnością cieszą się opłatki dekoracyjne z nadrukami. Przedstawiają one różne postacie z kreskówek, takie jak Kubuś Puchatek, Księżniczki Disneya, Hello Kitty, czy Samochody. Można także zamówić wykonanie opłatka z własnego zdjęcia.

Opłatek na tort

Kolekcje naczyń

Z całą pewnością przydadzą się w każdej kuchni bądź też jadalni! Naczynia kamionkowe to alternatywa do standardowej wersji zastawy, w jakiej spożywamy swoje posiłki. Jej wyjątkowe wypełnienie kolorem, kamienna struktura oraz ogólne wrażenie wizualne sprawiają, że miski, salaterki, kubki czy talerze są również świetnym podarunkiem dla kogoś bliskiego.

Naczynia kamionkowe

Zakład internetowy ze świeżym mięsem

Jeśli szukasz świeżego mięsa, to miejsce jest dla Ciebie! Nasz sklep mięsny online oferuje wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę, drób, baraninę, jagnięcinę, kozinę czy dzikie ptactwo. Znajdziesz tutaj pół- i ćwierćtusze mięsa. Sprzedajemy również antrykoty, policzki wołowe, szarpaną wieprzowinę, karkówkę czy żołądki i serca.

Sklep mięsny online