Oferta szkoleń ISO

Jednym z poruszaniem na naszych szkoleniach zagadnieniem jest statystyczne sterowanie procesem. Jako firma doświadczona i doskonale zorganizowana możemy zapewnić klientom kompleksowo przygotowane kursy przeprowadzone przez doświadczone i wykwalifikowane osoby. Jeżeli chcesz podwyższać swoje kwalifikacje i zależy Ci na tym, aby Twoja firma działała sprawnie, skorzystaj z naszych atrakcyjnych usług. Dowiedz się więcej na temat statystycznego sterowania procesem - jesteśmy pewni, że dzięki nam ta wiedza stanie się zrozumiała.

SPC

Kursy językowe dla dorosłych i dzieci

Szukasz dobrej szkoły językowej, która organizuje kursy angielskiego w Bydgoszczy? Sprawdź ofertę BELLbydgoszcz - oferujemy profesjonalne zajęcia dla dzieci i dla dorosłych. Lekcje są prowadzone przez najlepszych lektorów, w tym także native speakerów, dzięki czemu każdy uczestnik szybko osłucha się z językiem. Stosujemy nowoczesne metody nauki, pozwalające na szybkie przyswojenie słownictwa oraz zasad gramatyki. Uczestnicy są dzieleni na grupy o różnym stopniu zaawansowania. Oferujemy korzystne ceny.

Angielski Bydgoszcz

Rekrutacja osób zza wschodniej granicy

Specjalizujemy się w kompleksowej selekcji kandydatów z zagranicy do zatrudnienia w polskich firmach. Jako agencja pośrednictwa pracy mamy doświadczenie w wyszukiwaniu specjalistów i robotników, a także załatwianiu formalności. Dostępni dla współpracujących z nami przedsiębiorstw pracownicy z Ukrainy znajdują się w zweryfikowanej bazie osobowej.

Agencja pośrednictwa pracy pracownicy z Ukrainy

Tablice szkolne

Na stronie www.szkola-marzen.pl dostępne są pomoce dydaktyczne dla szkół i tablice w wielu interesujących wariantach, poczynając od tradycyjnych zielonych modeli, a kończąc na białych obrotowych, do pisania mazakiem. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i dokonania zakupu. Zapraszamy Was już dziś!

Pomoce dydaktyczne dla szkół