Rekrutacja osób zza wschodniej granicy

Specjalizujemy się w kompleksowej selekcji kandydatów z zagranicy do zatrudnienia w polskich firmach. Jako agencja pośrednictwa pracy mamy doświadczenie w wyszukiwaniu specjalistów i robotników, a także załatwianiu formalności. Dostępni dla współpracujących z nami przedsiębiorstw pracownicy z Ukrainy znajdują się w zweryfikowanej bazie osobowej.

Agencja pośrednictwa pracy pracownicy z Ukrainy

Jak się poruszać autostradą?

Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo w aucie ma fundamentalne znaczenie dla kierowcy. Rzadko jeździsz w dalekie trasy? Mamy dla Ciebie kurs jazdy na autostradzie. Dodatkowe lekcje mogą pomóc pewniej poczuć się za kółkiem przy dużej prędkości i szerokiej nawierzchni. Szukamy również szkoleniowców. Może do nas dołączysz?

kurs jazdy na autostradzie

Zarządzanie deszczówką

System odprowadzania deszczówki ze zbiornikami retencyjnymi to sposób na rozsądne gospodarowanie wodami opadowymi bądź roztopowymi, w celu ich wykorzystania. Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem tego typu strategii dla miast polskich, stref przemysłowych, na terenach zakładów produkcyjnych czy też na terenach infrastruktury publicznej.

Gospodarowanie wodami opadowymi