Rekrutacja osób zza wschodniej granicy

Specjalizujemy się w kompleksowej selekcji kandydatów z zagranicy do zatrudnienia w polskich firmach. Jako agencja pośrednictwa pracy mamy doświadczenie w wyszukiwaniu specjalistów i robotników, a także załatwianiu formalności. Dostępni dla współpracujących z nami przedsiębiorstw pracownicy z Ukrainy znajdują się w zweryfikowanej bazie osobowej.

Agencja pośrednictwa pracy pracownicy z Ukrainy

Zostań teologiem

Papieski wydział w Warszawie (Collegium Bobolanum) oferuje bogatą ofertę kształcenia, zarówno pod względem różnorodności kierunków jak i trybów kształcenia. Dużym zainteresowaniem wśród żaków cieszy się teologia. Studia stacjonarne na naszym wydziale pozwolą zainteresowanym pogłębić wiedzę religioznawczą, poznać Pismo oraz konteksty kulturowe, w których wszyscy funkcjonujemy.

Teologia - studia stacjonarne

Dedalus English - naucz się z nami angielskiego!

Coraz więcej osób decyduje się na rozszerzenie swojej wiedzy z zakresu angielskiej gramatyki czy też leksyki. Szkoły językowe z Wrocławia kuszą coraz to nowymi kursami i promocjami, ale czy każda z nich zatrudnia native speakera? Z pewnością taką ofertę ma Dedalus English, w której zatrudnieni rodowici mieszkańcy Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych nauczą Cię swobodnej komunikacji oraz posługiwania się bogatym słownictwem. Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej i zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.

Szkoły językowe

Rekrutujemy profesjonalistów

Serdecznie witamy Państwa na naszej oficjalnej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z szeregiem naszych usług, które świadczymy w ramach poszukiwania i pozyskiwania specjalistów branży informatycznej. Nasza agencja oferuje Państwu takie świadczenia jak rekrutacja pracowników IT, doradztwo HR oraz outsourcing zespołów.

rekrutacja pracowników it

Kursy obsługi maszyn transportowych

Od lat pracujemy z dużymi firmami oraz indywidualnymi klientami, pomagając im wyszkolić pracowników tak, aby samodzielnie obsługiwali urządzenia transportu bliskiego, np. wózki widłowe - kurs pokazuje jak unikać awarii i jak z powodzeniem i szybko przetransportować towary. Uczymy też o zachowaniu bezpieczeństwa.

Wózki widłowe kurs

Szkolenia strzelnicze

Składający się z dwóch części kurs instruktora strzelectwa odbywa się w Krakowie, Poznaniu, Gdyni i innych miastach. Elementem szkolenia są zajęcia z udzielania pierwszej pomocy oraz część dotycząca broni bojowej, krótkiej lub maszynowej. Aby wziąć udział w szkoleniu należy posiadać zaświadczenie o niekaralności.

Kurs instruktora strzelectwa Kraków