Selfie Mirror wynajem

Wystarczy moment, żeby pamiątka była gotowa. Selfie mirror to coś więcej niż popularna fotobudka. Dotykowy ekran imitujący lustro pozwala w kilka sekund uwiecznić radosne chwile i wydrukować je na specjalnym papierze. Goście imprezy urodzinowej czy wesela na pewno się nie zawiodą, a Ty zyskasz pewność, że zapewniłeś im najlepszą zabawę.

Selfie Mirror wynajem

Przedstaw swoje cztery ściany od najlepszej strony

Podczas sprzedaży mieszkania unikalne zdjęcia są najważniejszym elementem, by wywrzeć na potencjalnym kupcu dobre wrażenie. Fotograf wnętrz zrobi to w sposób bezbłędny. Nasze usługi zapewnią Ci dobrą pozycję na rynku, ponieważ Twoja oferta na kupno domu będzie dużo bardziej atrakcyjna dla kupujących ze zdjęciami naszego autorstwa.

Fotograf wnętrz

Zdjęcia nagrobkowe cena

Umieszczanie na mogiłach wizerunków bliskich zmarłych jest praktyką znaną od dawna. Wcześniej fotografie nagrobkowe robiło się to metodą kolodionową, obecnie drukuje się zdjęcia i poddaje obróbce termicznej. Następnie pokrywa się je warstwą szkła. Pozwala to na zachowanie wysokiej rozdzielczości zdjęcia i zabezpieczenie go przed wyblaknięciem od słońca. Nadruk wykonuje się na ceramice, czyli białej porcelanie lub na szkle, w zależności od życzenia rodziny. Wykonany przedmiot umieszcza się pionowo na płycie pomnika, obok nazwiska osoby zmarłej. Cena naszych produktów znajduje się na naszej stronie www.

Zdjęcia nagrobkowe cena

Jak zachować wspomnienia na dłużej?

W dzisiejszych czasach większość fotografii przechowujemy na komputerach lub nośnikach danych. Taka forma nie zachęca do częstego ich przeglądania , wręcz zdarza się, że o nich zapominamy lub całkowicie je tracimy na skutek różnorodnych awarii. Czy istnieje sposób na zyskanie ich tanio? Zdjęcia do wywoływania przez Internet są świetnym sposobem na skompletowanie rodzinnych albumów.

Zdjęcia do wywołania przez internet tanio

Artykuły na walentynki

Szukasz prezentu dla swojej drugiej połówki z okazji Waszego święta? W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe kubki walentynkowe przygotowywane ręcznie. Istnieje możliwość ich personalizacji i wyboru konkretnego napisu, a także pojemności. Te elementy przygotowywane są z dbałością o każdy detal. Dodatkowo można je myć w zmywarce.

Kubki walentynkowe

Sklep fotograficzny

Przeżyliście ze sobą już wiele lat. Widzieliście swoje dobre i złe strony. Byliście dla siebie we wzlotach i w upadkach. Warto byłoby więc stworzyć pamiątkę, w której umieścicie wszystkie swoje fotografie. U nas znajdziesz ten idealny album na rocznicę ślubu! Czarny, czerwony, beżowy, minimalistyczny albo wręcz przeciwnie!

Album na rocznicę ślubu