Bąkowski - legal firm from Warsaw

Capital markets, real estate, competition and commercial, advertising regulations as well as administrative proceedings. Bąkowski law firm from Poland assists in all these cases and more. They can advise you during transactions, establishing new businesses and restructuring existing ones. The details of their legal assistance can be found on the website.

Law firm Poland

http://bdtviken.pl/

Pracowałeś za granicą i masz problem z rozliczeniem? Zgłoś się do nas. BD Viken jest firmą rachunkowo-konsultingową, która pomaga w rozliczeniu i zwrocie podatku w Norwegii. Ponadto zajmujemy się księgowością firm i osób prywatnych oraz sporządzamy raporty finansowe i przeprowadzamy audyty wewnętrzne.

Delegacja do norwegii

Biuro notarialne

Prowadzona od ponad dekady Kancelaria Notarialna Doroty Ciechomskiej położona jest w Warszawie na Mokotowie, przy ulicy Wynalazek. Cały zespół składa się ze współpracowników z wieloletnim doświadczeniem prawniczym, pracowników biurowych oraz aplikantów, którzy zajmują się wszystkimi bieżącymi sprawami biura.

Kancelaria notarialna

Dorota Paczkowska

Jeżeli szukasz prawnika, który pomoże ci we wszelkich sprawach związanych z polskimi przepisami, to skontaktuj się z jedną z czołowych bydgoskich kancelarii. Pracują tam doświadczeni adwokaci znający się zarówno na prawie cywilnym, jak i na związanym z przedsiębiorstwami. Specjalizują się miedzy innymi w windykacji wierzytelności, rozwodach, separacjach, podziałach majątku, a także na sprawach karnych i gospodarczych. Przygotowują niezbędne umowy oraz ekspertyzy, a także reprezentują przed sądem.

Adwokaci

Opłaty za wykonane czynności

Zajmuję się przygotowaniem aktów, poświadczeń, wpisów, odpisów oraz innych dokumentów, co do których obliguje mnie ustawa. Za wykonane czynności pobieram opłatę znaną jako taksa notarialna. Maksymalna wysokość opłat za wykonanie konkretnych czynności uregulowana jest w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości.

Taksa notarialna

Komornik sądowy Michał Popiel wykonuje swoją działalność na terenie miasta Bydgoszcz. Wszystkie usługi realizuje on profesjonalnie i skutecznie, aby klienci byli w pełni zadowoleni z efektów jego starań. Skorzystaj z usług najlepszego komornika sądowego w rejonie. Jesteśmy pewni, że współpraca ta przyniesie Ci wiele korzyści.

Komornik sądowy Bydgoszcz

Szeroki zakres usług prawnych realizuje nasza kancelaria prawna. Płock to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. W naszej siedzibie pomocą w Państwa sprawach służy wysoko wykwalifikowany i doświadczony prawnik oraz adwokat. Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria prawna Płock

Ochrona danych osobowych

Świadczymy pomoc w zakresie wdrażania procedur dotyczących ochrony danych osobowych w firmach. Nasza działalność obejmuje wstępny audyt i zapoznanie się z funkcjonowaniem spółki, przygotowanie dokumentacji, zapoznanie pracowników z obowiązującymi przepisami i doraźne wsparcie w razie pytań przez okres sześciu miesięcy. Udzielamy konsultacji z obszaru RODO dla przedsiębiorstw z Gdyni, Gdańska, Sopotu oraz innych miast Polski.

rodo Gdynia

Kancelaria prawna

Nasza kancelaria specjalizuje się w różnych dziedzinach: m.in. sprawach rodzinnych, cywilnych oraz pracowniczych. Adwokat świadczy pomoc w zakresie prawa spadkowego w takich sytuacjach jak wykonanie zapisu testamentowego, sporządzanie ostatniej woli czy postępowanie procesowe w przypadku roszczeń o zachowek.

Adwokat prawo spadkowe

Zdrada partnera

Twój partner zachowuje się dziwnie? Wraca późno do domu, często zostaje w pracy po godzinach i wyjeżdża z miasta na służbowe integracje? Wszystkie te sytuacje mogą powodować uzasadnione obawy o wierność. Doświadczony detektyw z Poznania chętnie zajmie się sprawą i w razie niewierności dostarczy wam niezbite dowody zdrady.

Dowody zdrady