http://bdtviken.pl/

Pracowałeś za granicą i masz problem z rozliczeniem? Zgłoś się do nas. BD Viken jest firmą rachunkowo-konsultingową, która pomaga w rozliczeniu i zwrocie podatku w Norwegii. Ponadto zajmujemy się księgowością firm i osób prywatnych oraz sporządzamy raporty finansowe i przeprowadzamy audyty wewnętrzne.

Delegacja do norwegii

Dorota Paczkowska

Jeżeli szukasz prawnika, który pomoże ci we wszelkich sprawach związanych z polskimi przepisami, to skontaktuj się z jedną z czołowych bydgoskich kancelarii. Pracują tam doświadczeni adwokaci znający się zarówno na prawie cywilnym, jak i na związanym z przedsiębiorstwami. Specjalizują się miedzy innymi w windykacji wierzytelności, rozwodach, separacjach, podziałach majątku, a także na sprawach karnych i gospodarczych. Przygotowują niezbędne umowy oraz ekspertyzy, a także reprezentują przed sądem.

Adwokaci

Opłaty za wykonane czynności

Zajmuję się przygotowaniem aktów, poświadczeń, wpisów, odpisów oraz innych dokumentów, co do których obliguje mnie ustawa. Za wykonane czynności pobieram opłatę znaną jako taksa notarialna. Maksymalna wysokość opłat za wykonanie konkretnych czynności uregulowana jest w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości.

Taksa notarialna

Komornik sądowy Bydgoszcz

Komornik sądowy Michał Popiel wykonuje swoją działalność na terenie miasta Bydgoszcz. Wszystkie usługi realizuje on profesjonalnie i skutecznie, aby klienci byli w pełni zadowoleni z efektów jego starań. Skorzystaj z usług najlepszego komornika sądowego w rejonie. Jesteśmy pewni, że współpraca ta przyniesie Ci wiele korzyści.

Komornik sądowy Bydgoszcz

Kancelaria prawna Płock

Szeroki zakres usług prawnych realizuje nasza kancelaria prawna. Płock to miasto, w którym znajdą Państwo nasze biuro. W naszej siedzibie pomocą w Państwa sprawach służy wysoko wykwalifikowany i doświadczony prawnik oraz adwokat. Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria prawna Płock

Ochrona danych osobowych

Świadczymy pomoc w zakresie wdrażania procedur dotyczących ochrony danych osobowych w firmach. Nasza działalność obejmuje wstępny audyt i zapoznanie się z funkcjonowaniem spółki, przygotowanie dokumentacji, zapoznanie pracowników z obowiązującymi przepisami i doraźne wsparcie w razie pytań przez okres sześciu miesięcy. Udzielamy konsultacji z obszaru RODO dla przedsiębiorstw z Gdyni, Gdańska, Sopotu oraz innych miast Polski.

rodo Gdynia

Mikołów adwokat

Do naszej Kancelarii mogą zgłosić się duzi i mali przedsiębiorcy z okolic Katowic. Główne zadanie adwokata z Mikołowa to obsługa prawna firm i przygotowanie ich do działania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podejmujemy się m.in. wspierania procesów budowlanych Klientów oraz przeprowadzania negocjacji.

Adwokat Mikołów

Oferta kancelarii adwokackiej

Prowadzona przeze mnie kancelaria adwokacka zajmuje się sprawami karnymi oraz cywilnymi, zwłaszcza z zakresu prawa rodzinnego. Reprezentuję klientów w postępowaniach dotyczących takich kwestii jak rozwód, alimenty czy podział majątku. Obsługuję sprawy głównie w Gdyni i okolicach, jednak mogę świadczyć pomoc również w pozostałej części kraju.

podział majątku gdynia

Utylizacja odpadów przemysłowych

Utylizacja odpadów przemysłowych to proces wymagany prawnie, który trzeba zorganizować. Nasza firma zajmuje się odbieraniem od Klienta oraz transportowaniem odpadów przemysłowych, medycznych czy weterynaryjnych, które trafiają do odpowiednich jednostek, których zadaniem jest profesjonalna utylizacja odpadów przemysłowych. Działamy sprawnie i terminowo, dzięki czemu grono naszych zadowolonych Klientów stale się poszerza. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej ciekawej oferty!

Utylizacja odpadów przemysłowych