Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna

W kancelarii adwokackiej prowadzonej przez Elizę Kunę otrzymają Państwo pomoc na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dla każdego klienta są w stanie odpowiednio przystosować ofertę. Jesteśmy pewni, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie odpowiednie dopasowanie się do warunków stawianych przez prawo pracy oraz rozwiązanie wszelkich nieścisłości, sporów czy wątpliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów czuł się tutaj swobodnie, a co najważniejsze bezpiecznie.

Adwokat prawo pracy Warszawa

Usługi notarialne w języku polskim, włoskim i angielskim

Dzięki krakowskiej firmie Alicji Brandys możecie szybko sporządzić wszelkie akty prawne, założycielskie, stowarzyszeń, fundacji, czy też spółdzielni, a ponadto protokoły zgromadzeń, wszelkiego rodzaju testamenty, pełnomocnictwa, poświadczenia dziedziczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy, wyciągi z dokumentów oraz wykonać wiele innych czynności, jakie są niezbędne w funkcjonowaniu obywatela w naszym kraju. Kancelarie notarialne takie jak ta oferują bezpłatne porady dotyczące dokumentów potrzebnych do dalszych działań. Do biura można zajrzeć w godzinach pracy lub też umówić się na osobny termin.

notariusz Podgórze

Ochrona idei i patentu - CW Kancelaria

Rozwój nowych technologii przyniósł również ze sobą negatywne efekty dla wielu branż. Jest nim wyposażenie hakerów w nowe narzędzia, które służą do kradzieży idei i patentów. Prawo własności intelektualnej to jedna z dziedzin, w zakresie których CW Kancelaria świadczy swoje usługi. Pojęcie to rozwijało się od czasów późnego renesansu, jednak pierwsze ustawodawstwo w tym zakresie powstało dopiero w 1710 roku w Anglii. Często jest ono mylone z normami w zakresie autorstwa, zawiera jednak bardziej szczegółowe zapisy dotyczące zabezpieczania własnych pomysłów przed kradzieżą.

Prawo własności intelektualnej

Bąkowski - legal firm from Warsaw

Capital markets, real estate, competition and commercial, advertising regulations as well as administrative proceedings. Bąkowski law firm from Poland assists in all these cases and more. They can advise you during transactions, establishing new businesses and restructuring existing ones. The details of their legal assistance can be found on the website.

Law firm Poland

http://bdtviken.pl/

Pracowałeś za granicą i masz problem z rozliczeniem? Zgłoś się do nas. BD Viken jest firmą rachunkowo-konsultingową, która pomaga w rozliczeniu i zwrocie podatku w Norwegii. Ponadto zajmujemy się księgowością firm i osób prywatnych oraz sporządzamy raporty finansowe i przeprowadzamy audyty wewnętrzne.

Podatki w norwegii