Sklep z zabawkami

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko artykuły szkolne oraz zabawki dla najmłodszych, takie jak puzzle, bańki mydlane, pluszaki, lalki, klocki i pojazdy. Kupisz u nas również karty dla dorosłych (np. Zakochanie. Gra dla dwojga), wyposażenie pokoju dziecięcego, wózki, nosidła, chusty i bezpieczne foteliki.

zakochanie gra dla dwojga

Wkładki dla dzieci

Kwestia doboru odpowiednich akcesoriów do auta nie jest taka prosta, jeżeli nagle okazuje się, że pasażerem będzie dziecko. Nasze wkładki antypotowe do fotelików samochodowych to doskonałe rozwiązanie pozwalające na zapewnienie maluchowi całkowitego komfortu. Jest to produkt trudnopalny, przepuszczający powietrze i pochłaniający wilgoć. Ma właściwości termoaktywne, a także nie powoduje alergii oraz podrażnień skóry. Dostępne są też modele do wózków.

Wkładki antypotowe

zabawki

Ciekawą propozycją, jeśli chodzi o zabawki dla dzieci, są laptopy przystosowane dla najmłodszych. Na dziecko czekają na nim nie tylko gry, ale i zabawa połączona z nauką literek czy cyfr. Warto zainwestować w takie akcesoria. Nie tylko kolorowe litery przestrzenne doskonale sprawdzą się na drodze do oswajania malucha ze słowami i znakami - doskonałe nadal są puzzle.

Pulio