Bricks 4 Kidz - warsztaty dla najmlodszych

Zajmujemy się adaptacją amerykańskiej metody uczenia i zapewniania rozrywki na rynek polski. Bricks 4 Kidz to zajęcia dla dzieci, gdzie wykorzystywane są klocki LEGO. Świadczone przez nas usługi nie tylko powiększają ciekawość świata, ale i zwiększają kreatywność u najmłodszych, uzupełniając wiedzę, którą już nabyli w szkołach. Oferta obejmuje warsztaty dla rodziców z pociechą do lat trzech oraz przedszkolaków do lat pięciu. Ponadto, organizujemy imprezy urodzinowe, półkolonie oraz czas po szkole.

Zajęcia dla dzieci

MegaMocni - zajęcia językowe dla maluchów

Działające w Gdańsku i mieszczące się w nowoczesnym biurowcu przedszkole językowe MegaMocni KOGA zaprasza rodziców i dzieci z całego Trójmiasta. Zapewniamy ciekawy program, codzienne spotkania z lektorem języka angielskiego oraz wyśmienite wyżywienie i wykwalifikowaną opiekę. Co więcej, nasz placówka posiada wielki ogród z placem zabaw o powierzchni 1200 m2.

Przedszkole językowe Gdańsk

Bezpieczne miejsca zabaw

Czy poszukują państwo firmy, która zajmuje się wykonywaniem placów zabaw? Producent Piotruś Pan wykonuje niezwykle bezpieczne i atrakcyjne dla dzieci konstrukcje, które z pewnością spełnią wszystkie wymagania. Są one wykonywane z drewna, dzięki czemu są idealnie trwałe, a przy tym bezpieczne. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz konstrukcje o wielu ciekawych elementach, takich jak zjeżdżalnie, domki, huśtawki oraz inne. Proponujemy trzyletnią gwarancję oraz coroczne sprawdzanie stanu naszych wyrobów.

Plac zabaw producent