Bricks 4 Kidz - warsztaty dla najmlodszych

Zajmujemy się adaptacją amerykańskiej metody uczenia i zapewniania rozrywki na rynek polski. Bricks 4 Kidz to zajęcia dla dzieci, gdzie wykorzystywane są klocki LEGO. Świadczone przez nas usługi nie tylko powiększają ciekawość świata, ale i zwiększają kreatywność u najmłodszych, uzupełniając wiedzę, którą już nabyli w szkołach. Oferta obejmuje warsztaty dla rodziców z pociechą do lat trzech oraz przedszkolaków do lat pięciu. Ponadto, organizujemy imprezy urodzinowe, półkolonie oraz czas po szkole.

Zajęcia dla dzieci

MegaMocni - zajęcia językowe dla maluchów

Działające w Gdańsku i mieszczące się w nowoczesnym biurowcu przedszkole językowe MegaMocni KOGA zaprasza rodziców i dzieci z całego Trójmiasta. Zapewniamy ciekawy program, codzienne spotkania z lektorem języka angielskiego oraz wyśmienite wyżywienie i wykwalifikowaną opiekę. Co więcej, nasz placówka posiada wielki ogród z placem zabaw o powierzchni 1200 m2.

Przedszkole językowe Gdańsk

Produkty dla małych dzieci

Urocze śliniaki, miękkie przytulanki czy zapewniające spokojny sen pozytywki. Done by Deer to marka produkująca akcesoria dla niemowląt oraz małych dzieci. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie liczne propozycje tej firmy, w tym także praktyczne mebelki do pokoju malucha oraz artykuły ułatwiające przechowywanie zabawek. Sprawdź, które produkty pasowałyby do Twojej pociechy.

done by deer