Bricks 4 Kidz - warsztaty dla najmlodszych

Zajmujemy się adaptacją amerykańskiej metody uczenia i zapewniania rozrywki na rynek polski. Bricks 4 Kidz to zajęcia dla dzieci, gdzie wykorzystywane są klocki LEGO. Świadczone przez nas usługi nie tylko powiększają ciekawość świata, ale i zwiększają kreatywność u najmłodszych, uzupełniając wiedzę, którą już nabyli w szkołach. Oferta obejmuje warsztaty dla rodziców z pociechą do lat trzech oraz przedszkolaków do lat pięciu. Ponadto, organizujemy imprezy urodzinowe, półkolonie oraz czas po szkole.

Zajęcia dla dzieci

Opiekunki w Warszawie

W zasobach internetowych wiele jest ogłoszeń niań i opiekunek. Jednak bardzo mało kandydatów posiada stosowne uprawnienia. Opieka nad dzieckiem jest wymagająca i powinna być świadczona tylko przez osoby, które odczuwają do tego powołanie. Dlatego też starannie dobieramy kandydatki na to stanowisko. Pragniemy w ten sposób dać państwu gwarancję, że składając w nasze ręce codzienność waszych pociech, otrzymają one profesjonalną opiekę. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa dziecka i spokoju rodziców. Zapraszamy do www.yournanny.pl

Oferty pracy niania

Sklep dla maluszka i rodzica

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu, gdzie przede wszystkim myślimy o uśmiechu Twojego maluszka. Artykuły dziecięce, które przygotowaliśmy to między innymi wyprawki dla niemowlaka, zabawki, wózki oraz jeszcze wiele innych akcesoriów. W ofercie znajdą się również produkty, z których skorzystają mama i tata.

Artykuły dziecięce

Produkty dla mamy i dziecka

Nasz sklep internetowy to miejsce, które powstało z miłości do dzieci i z pełnym pragnieniem tego, aby zapewnić im wszystko, czego potrzebują, aby doskonale się rozwijać. W asortymencie przygotowanym przez firmę Stasioo znajdziecie wyłącznie najlepsze akcesoria dla maluchów, które pozyskujemy przy współpracy z cenionymi w branży producentami. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdziecie doskonałą odzież dla niemowląt, elementy wyposażenia dziecięcego pokoiku, zabawki, a także akcesoria dla rodziców.

Akcesoria dla rodziców

Tradycyjna forma pochówku

Gdy bliska nam osoba umiera, konieczne jest zorganizowanie godnego pochówku. Pogrzeb tradycyjny w dzielnicy Mokotów to często wybierana metoda, w której szczątki doczesne zostają złożone w trumnie. Całą oprawę liturgiczną sprawuje duchowny, który wraz z rodziną odprawia modlitwy i uczestniczy w ostatnim pożegnaniu.

Pogrzeb tradycyjny Mokotów

Kokony niemowlęce

Internetowy sklep dla dzieci babynap.com.pl gorąco zachęca Państwa do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy między innymi takie produkty jak kokony niemowlęce, czapeczki dla dzieci czy śpiworki. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego internetowego sklepu dla dzieci jesteśmy pewni, że wśród oferowanych produktów znajdą Państwo szukaną pozycję.

Kokony niemowlęce