Materiały promocyjne

W ofercie drukarni Betmor z Poznania znajdą Państwo między innymi wykonywanie teczek, kalendarzy jak również ulotek i wiele innych. Do każdego zadania podchodzimy kreatywnie, co sprawia, że wykonane przez nas produkty są zawsze wyjątkowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz odwiedzin naszej strony internetowej.

Druk Poznań

Skuteczna forma promocji firmy

Jeżeli chodzi o banery reklamowe, nasza drukarnia z Lublina szczyci się tym, że ma zaprojektowała ich niezłą ilość. Mają swój styl i są intrygujące. Wszystko dzięki temu, że zaprojektowane przez najlepszych specjalistów od reklamy. Taka forma promocji jest zdecydowanie najtańsza, a bardzo skuteczna. Zapraszamy!

Banery Lublin

Kolorowe booklety

Firma oferuje terminowy druk etykiet typu Peel Off, wielowarstwowych oraz samoprzylepnych. Polecane są również kolorowe booklety oraz inne jakościowe rozwiązania, wykonane zgodnie z życzeniem Klientów. Nasze produkty wykorzystywane są w branży kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej oraz spożywczej.

Druk etykiet Wrocław

Wysoka jakość wykonania, wygoda i niepowtarzalny styl to główne cechy oferowanych przez nas mebli ogrodowych. Obejmują one między innymi unikalne leżaki drewniane produkowane w Polsce. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszej ofercie. Gwarantujemy niskie ceny i kompleksową obsługę.

Leżaki drewniane

Optymalizacja kampanii medialnych

Inwestowanie w reklamy to konieczność. Aby jednak nie wyrzucać pieniędzy w błoto, należy na bieżąco sprawdzać, czy przynoszą one wymierne rezultaty. Dobrym wsparciem w kontrolowaniu jakości kampanii oraz ponoszonych na nie wydatków jest Media Manager. Dzięki jego pomocy możesz poprawić jakość swoich reklam, a niekiedy nawet zmienić strategię działania w tej dziedzinie.

media manager

Kalendarze trójdzielne firmowe

Profesjonalna drukarnia Mabapi specjalizuje się w produkcji rożnego rodzaju materiałów reklamowych i marketingowych: ulotek, wizytówek, segregatorów itp. W naszej ofercie znajdują się także między innymi kalendarze trójdzielne w szerokiej gamie wzorów i modeli, dopasowanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego. To praktyczny, funkcjonalny i atrakcyjny element wyposażenia biura, mogący także, opatrzony logo i danymi firmy, stanowić ciekawy element działań promocyjnych i nośnik treści reklamowych. W ofercie kalendarze na rok 2020!

Kalendarze trójdzielne

Druk ulotek

Jedną z naszych czołowych usług jest druk ulotek, które są najtańszym i najszybszym w rozdysponowaniu materiałem promocyjnym. Działamy od lat oferując Państwu najwyższą jakość usług i rewelacyjną jakość wydruku. Zajmujemy się też kalendarzami, wizytówkami, teczkami i licznymi innymi produktami, które wspomogą reklamowo Waszą firmę.

Druk ulotek

Rzucające się w oczy napisy z metalu

Wykorzystuje się je przede wszystkim do postawienia zewnętrznego, rzucającego się w oczy napisu nad drzwiami z nazwą firmy. Jednak litery na ścianę można zawiesić również w środku jako ciekawą aranżację wnętrza, np. w formie inspirującego cytatu. Firma wykorzystuje najnowsze technologie do obróbki metalu, co pozwala osiągnąć zachwycające efekty.

Litery na ścianę

Reklama frezowana

Nasza firma przeprowadza również rozbudowane kampanie reklamowe, które wymagają użycia nowoczesnych urządzeń. Nie jest nam obce, na przykład, frezowanie z materiałów plastycznych, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać interesujące nas obiekty o wybranym przez nas kształcie, kolorze oraz wielkości.

frezowane z materiałów plastycznych

Gdzie zamówić zestaw wizytówek?

Prowadząc własną działalność warto zaopatrzyć się w materiały niezbędne w identyfikacji wizualnej marki. Nasza drukarnia oferuje między innymi, wizytówki składane z wysokogatunkowego papieru. Są bardzo eleganckie, a odpowiednio zadrukowane pozwolą na uzyskanie znakomitych efektów wizualnych. W katalogu znajdą Państwo też inne opcje.

wizytówki składane