Wagi do platform

Korporacja MASA Zenon Kolankowski to pionier na rynku w branży, który dostarcza Wam godnej podziwu postaci oraz dostosowane do potrzeb klientów artykuły takie jak np. wagi platformowe, czujniki termostatyczne, podzespoły do wag i wagi do rur i prętów, których fundamentalnymi walorami są doskonała jakość. To co tą firmę rozróżnia na tle konkurujących przedsiębiorstw jest najrozmaitsza propozycja handlowa asortymentu, która mieści np. wagi platformowe oraz mierniki wagowe, i miła kadra wyszkolonych konsultantów - to są te główne akcydensy marki.

Wagi platformowe

Przenośniki transportowe

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnych rozwiązań służących usprawnieniu oraz robotyzacji procesów produkcyjnych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości urządzenia, a wśród nich przenośniki rolkowe, doskonale sprawdzające się w wewnątrzzakładowym transporcie towarów, w szczególności samochodów. Na naszej internetowej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne parametry techniczne oraz cechy proponowanych przez nas produktów.

Przenośniki rolkowe

www.bs-com.pl

Części samochodowe, rozruszniki, akumulatory - Białystok jest miastem, w którym czeka na Ciebie oferta firmy specjalizującej się w wysokiej klasy sprzętach. Jesteśmy pewni, że każdy klient decydujący się na skorzystanie z naszej oferty nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. W naszej propozycji dostępne są artykuły pochodzące od znanych i cenionych marek dbające o najwyższą jakość swoich wyrobów. Wybierz najlepsze produkty w Białymstoku - czekają one na Ciebie właśnie u nas. Zapraszamy do zakupów.

Akumulatory Białystok

Ogrzewanie mieszkania za pomocą pompy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie instalacji systemów ogrzewania. Polecana przez nas pompa ciepła powietrze - woda to energooszczędne rozwiązanie na utrzymanie w domu wysokiej temperatury. Cena tego urządzenia zależna jest między innymi od wielkości mieszkania oraz zastosowanego rozwiązania hydraulicznego.

Pompa ciepła powietrze woda cena

Montowanie urządzeń satelitarnych

Potrzebujesz pomocy przy instalacji domofonu lub włączeniu telewizora? Skorzystaj z naszych fachowych usług. W branży działamy od wielu lat, zdobywając uznanie wśród Klientów za szybkie i bezproblemowe wykonywanie powierzonych zadań. Oferujemy montaż anten, domofonów oraz innych urządzeń na terenie Warszawy. Znajdziesz nas w dzielnicy Wawer.

montaż anten Warszawa Wawer

Oświetlenie drogowe LED

W naszej ofercie znajdą Państwo również inteligentne systemy dostosowujące poziom jasności w zależności od pory dnia. Nasze lampy oświetleniowe uliczne są więc doskonałym rozwiązaniem przy jezdniach, jak również w parkach. Wśród nich dostępna są także modele odporne na uszkodzenia mechaniczne, np. akty wandalizmu.

Lampy oświetleniowe uliczne

Papierowe podstawy do transportu towaru

Duży ciężar drewnianych podstaw do transportu towaru oraz znajdujące się w nich drzazgi i gwoździe mogą być przyczyną skaleczeń i urazów. Proponowane przez nas palety kartonowe są lżejsze o około 20 kg od standardowych drewnianych odpowiedników, dzięki czemu łatwo się je transportuje. Ponadto, wykonaną z papieru podstawę można z łatwością dostosować do rozmiarów i specyfiki towaru.

Palety Bielsko Biała

Produkcja wyrobów z gumy

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży zajmującej się wytwórstwem. Naszą specjalnością jest produkcja wyrobów z poliuretanu i gumy w postaci różnego rodzaju akcesoriów technicznych. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdą Państwo między innymi odbojnice, akcesoria do łodzi i jachtów, tuleje, amortyzatory, wykładziny, taśmy przenośnikowe oraz wiele innych specjalistycznych produktów. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Gumalit Haas.

Poliuretan producent

S&T

Firma S&T dzięki swojemu doświadczeniu wie jak ważne dla przedsiębiorców w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo informatyczne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu firm, przeprowadza audyty z bezpieczeństwa informatycznego. Nie pozwól na to, by Twoja firma została okradziona! Skorzystaj z oferty profesjonalistów.

Bezpieczeństwo informatyczne

Major Domus to znane rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie inteligentnego domu. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór produktów i paneli, które pozwolą na automatyczne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem czy pracą poszczególnych urządzeń elektrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sterowanie ogrzewaniem Kraków

Usługi z zakresu obróbki materiałów syntetycznych

Wśród wielu usług, świadczonych przez naszą firmę, znajduje się również obróbka tworzyw sztucznych. Obejmuje ona szeroki zakres materiałów, w tym między innymi PET, SAN czy PVC. Wszystkie przeprowadzane prace wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, zapewniających precyzję oraz wysoką powtarzalność.

Obróbka tworzyw sztucznych

Przewody do wody

Idealnie nadają się do pracy w górnictwie podczas transportu cieczy lub powietrza. Proponowane przez nas węże wodne odporne są na działanie wysokiej temperatury i ozonu. Stworzone zostały ze specjalnych mieszanek gum, przez co można montować je w miejscach zagrożonych wybuchem metanu lub pyłu węglowego.

węże wodne