Wagi do platform

Korporacja MASA Zenon Kolankowski to pionier na rynku w branży, który dostarcza Wam godnej podziwu postaci oraz dostosowane do potrzeb klientów artykuły takie jak np. wagi platformowe, czujniki termostatyczne, podzespoły do wag i wagi do rur i prętów, których fundamentalnymi walorami są doskonała jakość. To co tą firmę rozróżnia na tle konkurujących przedsiębiorstw jest najrozmaitsza propozycja handlowa asortymentu, która mieści np. wagi platformowe oraz mierniki wagowe, i miła kadra wyszkolonych konsultantów - to są te główne akcydensy marki.

Wagi platformowe

Przenośniki transportowe

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnych rozwiązań służących usprawnieniu oraz robotyzacji procesów produkcyjnych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości urządzenia, a wśród nich przenośniki rolkowe, doskonale sprawdzające się w wewnątrzzakładowym transporcie towarów, w szczególności samochodów. Na naszej internetowej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne parametry techniczne oraz cechy proponowanych przez nas produktów.

Przenośniki rolkowe

www.bs-com.pl

Części samochodowe, rozruszniki, akumulatory - Białystok jest miastem, w którym czeka na Ciebie oferta firmy specjalizującej się w wysokiej klasy sprzętach. Jesteśmy pewni, że każdy klient decydujący się na skorzystanie z naszej oferty nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. W naszej propozycji dostępne są artykuły pochodzące od znanych i cenionych marek dbające o najwyższą jakość swoich wyrobów. Wybierz najlepsze produkty w Białymstoku - czekają one na Ciebie właśnie u nas. Zapraszamy do zakupów.

Akumulatory Białystok

Kotły dla gastronomii

W ramach naszych usług proponujemy najlepsze kotły warzelne, których domeną jest praktyczność, solidność oraz wydajność podczas użytkowania! Oferujemy zawsze sprawdzone rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy zatem również Ciebie do skorzystania z naszych usług.

kotły warzelne

Ogrzewanie mieszkania za pomocą pompy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie instalacji systemów ogrzewania. Polecana przez nas pompa ciepła powietrze - woda to energooszczędne rozwiązanie na utrzymanie w domu wysokiej temperatury. Cena tego urządzenia zależna jest między innymi od wielkości mieszkania oraz zastosowanego rozwiązania hydraulicznego.

Pompa ciepła powietrze woda cena

Montowanie urządzeń satelitarnych

Potrzebujesz pomocy przy instalacji domofonu lub włączeniu telewizora? Skorzystaj z naszych fachowych usług. W branży działamy od wielu lat, zdobywając uznanie wśród Klientów za szybkie i bezproblemowe wykonywanie powierzonych zadań. Oferujemy montaż anten, domofonów oraz innych urządzeń na terenie Warszawy. Znajdziesz nas w dzielnicy Wawer.

montaż anten Warszawa Wawer

Oświetlenie drogowe LED

W naszej ofercie znajdą Państwo również inteligentne systemy dostosowujące poziom jasności w zależności od pory dnia. Nasze lampy oświetleniowe uliczne są więc doskonałym rozwiązaniem przy jezdniach, jak również w parkach. Wśród nich dostępna są także modele odporne na uszkodzenia mechaniczne, np. akty wandalizmu.

Lampy oświetleniowe uliczne

Papierowe podstawy do transportu towaru

Duży ciężar drewnianych podstaw do transportu towaru oraz znajdujące się w nich drzazgi i gwoździe mogą być przyczyną skaleczeń i urazów. Proponowane przez nas palety kartonowe są lżejsze o około 20 kg od standardowych drewnianych odpowiedników, dzięki czemu łatwo się je transportuje. Ponadto, wykonaną z papieru podstawę można z łatwością dostosować do rozmiarów i specyfiki towaru.

palety kartonowe

Preparaty niezbędne w przetwórstwie plastiku

Oferujemy szeroką gamę artykułów przemysłowych, które świetnie sprawdzają się w trakcie użytkowania. Oprócz materiałów eksploatacyjnych do elektrodrążarek oraz materiałów nieżelaznych, dostępne są również substancje chemiczne niwelujące wady wyprasek. W sprzedaży znajdują się preparaty antyadhezyjne, konserwujące oraz do czyszczenia. Dzięki nim, gotowe wyroby osiągają pożądane parametry techniczne oraz odpowiednią jakość. Warto zwrócić też uwagę na przewody do chłodziwa, a także filtry oraz ścierniwa.

Wady wyprasek

Chociaż jesteśmy młodą firmą, posiadamy bardzo duże doświadczenie, a także jesteśmy zaznajomieni z rynkiem, dlatego produkujemy dla państwa najlepsze torebki foliowe, które odznaczają się doskonałą wytrzymałością, jakością wykonania oraz różnorodnością. Sprawdzają się dzisiaj w niemal każdym miejscu, ponieważ są idealne do transportowania oraz zabezpieczania produktów. Proponujemy także wyroby tego typu z naniesionymi nadrukami, które znajdują zastosowanie do promowania produktów lub usług firm.

Opakowania Łódź

Inteligentne lampy z czujnikami

Jednym z największych kosztów, jakie ponoszą administratorzy budynków są rachunki za energie elektryczną. Nowoczesne systemy oświetleniowe wyposażone w czujniki, które proponuje nasza firma samoczynnie wyłączają lampy w pomieszczeniach, w których nie jest ono potrzebne. Pozwala to na obniżeniu zużycia prądu i większej oszczędności.

Systemy oświetleniowe

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, w jaki sposób elektroniczna archiwizacja dokumentów może przełożyć się na zyski dla Twojego przedsiębiorstwa? To przede wszystkim ogromna oszczędność finansowa, a co za tym idzie - optymalizacja kosztów. To również sposobność na wykorzystanie autorskiego narzędzia informatycznego, które pozwoli na stworzenie bardzo funkcjonalnych katalogów, grup tematycznych oraz innych systemów porządkujących dane. Dostęp do nich będzie w pełni zabezpieczony. Nasi pracownicy pomogą również w odkrywaniu możliwości tej platformy.

Elektroniczna archiwizacja dokumentów