Wagi do platform

Korporacja MASA Zenon Kolankowski to pionier na rynku w branży, który dostarcza Wam godnej podziwu postaci oraz dostosowane do potrzeb klientów artykuły takie jak np. wagi platformowe, czujniki termostatyczne, podzespoły do wag i wagi do rur i prętów, których fundamentalnymi walorami są doskonała jakość. To co tą firmę rozróżnia na tle konkurujących przedsiębiorstw jest najrozmaitsza propozycja handlowa asortymentu, która mieści np. wagi platformowe oraz mierniki wagowe, i miła kadra wyszkolonych konsultantów - to są te główne akcydensy marki.

Wagi platformowe

Przenośniki transportowe

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnych rozwiązań służących usprawnieniu oraz robotyzacji procesów produkcyjnych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości urządzenia, a wśród nich przenośniki rolkowe, doskonale sprawdzające się w wewnątrzzakładowym transporcie towarów, w szczególności samochodów. Na naszej internetowej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne parametry techniczne oraz cechy proponowanych przez nas produktów.

Przenośniki rolkowe

www.bs-com.pl

Części samochodowe, rozruszniki, akumulatory - Białystok jest miastem, w którym czeka na Ciebie oferta firmy specjalizującej się w wysokiej klasy sprzętach. Jesteśmy pewni, że każdy klient decydujący się na skorzystanie z naszej oferty nie zawiedzie się prezentowanym przez nas poziomem. W naszej propozycji dostępne są artykuły pochodzące od znanych i cenionych marek dbające o najwyższą jakość swoich wyrobów. Wybierz najlepsze produkty w Białymstoku - czekają one na Ciebie właśnie u nas. Zapraszamy do zakupów.

Akumulatory Białystok

Ogrzewanie mieszkania za pomocą pompy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie instalacji systemów ogrzewania. Polecana przez nas pompa ciepła powietrze - woda to energooszczędne rozwiązanie na utrzymanie w domu wysokiej temperatury. Cena tego urządzenia zależna jest między innymi od wielkości mieszkania oraz zastosowanego rozwiązania hydraulicznego.

Pompa ciepła powietrze woda cena

Montowanie urządzeń satelitarnych

Potrzebujesz pomocy przy instalacji domofonu lub włączeniu telewizora? Skorzystaj z naszych fachowych usług. W branży działamy od wielu lat, zdobywając uznanie wśród Klientów za szybkie i bezproblemowe wykonywanie powierzonych zadań. Oferujemy montaż anten, domofonów oraz innych urządzeń na terenie Warszawy. Znajdziesz nas w dzielnicy Wawer.

montaż anten Warszawa Wawer

Oświetlenie drogowe LED

W naszej ofercie znajdą Państwo również inteligentne systemy dostosowujące poziom jasności w zależności od pory dnia. Nasze lampy oświetleniowe uliczne są więc doskonałym rozwiązaniem przy jezdniach, jak również w parkach. Wśród nich dostępna są także modele odporne na uszkodzenia mechaniczne, np. akty wandalizmu.

Lampy oświetleniowe uliczne

Produkcja wyrobów z gumy

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży zajmującej się wytwórstwem. Naszą specjalnością jest produkcja wyrobów z poliuretanu i gumy w postaci różnego rodzaju akcesoriów technicznych. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdą Państwo między innymi odbojnice, akcesoria do łodzi i jachtów, tuleje, amortyzatory, wykładziny, taśmy przenośnikowe oraz wiele innych specjalistycznych produktów. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Gumalit Haas.

Poliuretan producent

Usługi z zakresu obróbki materiałów syntetycznych

Wśród wielu usług, świadczonych przez naszą firmę, znajduje się również obróbka tworzyw sztucznych. Obejmuje ona szeroki zakres materiałów, w tym między innymi PET, SAN czy PVC. Wszystkie przeprowadzane prace wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, zapewniających precyzję oraz wysoką powtarzalność.

Obróbka tworzyw sztucznych

Przewody do wody

Idealnie nadają się do pracy w górnictwie podczas transportu cieczy lub powietrza. Proponowane przez nas węże wodne odporne są na działanie wysokiej temperatury i ozonu. Stworzone zostały ze specjalnych mieszanek gum, przez co można montować je w miejscach zagrożonych wybuchem metanu lub pyłu węglowego.

węże wodne

Zalety wykorzystania energii słonecznej

Nowe zasady ochrony środowiska wymuszają na nas stosowanie coraz to nowszych form grzewczych. Jedną z takich form jest fotowoltaika, której opłacalność stoi na bardzo wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdziesz instalacje pozwalające na zaoszczędzenie ogromnych sum pieniędzy na ogrzewaniu oraz wytwarzaniu prądu.

Fotowoltaika opłacalność

Oferujemy Państwu eleganckie i precyzyjne grawerowanie laserem. Warszawa to miasto, w którym prowadzimy naszą działalność. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjna. Zapewniamy stuprocentową satysfakcję z wykonanego projektu. Serdecznie zapraszamy.

Grawerowanie laserem

Przeróżna gama produktów to zaledwie skąpa część zalet wynikających z współpracy z imponującą organizacją oferującą m.in. Maszyny do pakowania, taśmy pakowe polipropylenowe i inne materiały opakowaniowe. Lider w segmencie, którego ogromne praktyki jak również wypracowane rzetelne wzorce powodują nieustająco poszerzający się wachlarz klientów i produktów z zakresu maszyn do pakowania i materiałów opakowaniowych.

Producent maszyn do pakowania

Dodatkowe wyposażenie do myjek ciśnieniowych

Proponujemy specjalistyczny osprzęt, który sprawdzi się zarówno przy czyszczeniu w warsztatach samochodowych, jak i w małej produkcji, a nawet przy czyszczeniu stawów i basenów. Oferujemy zestaw do piaskowania - znajdziecie u nas odpowiedni sprzęt do myjki ciśnieniowej, uzupełniony o specjalne lance, a także szczotki i środki myjące do różnych zastosowań. Proponujemy jedynie oryginalne elementy spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz umożliwiające w pełni komfortowe czyszczenie w każdych warunkach.

Zestaw do piaskowania

Reklama w internecie

Dzięki reklamie w sieci wiele firm pozyskuje swoich klientów. Spółka z Torunia pomaga w tym trudnym zadaniu, jakim jest stworzenie takich treści, aby były łatwo dostępne oraz przyjemne dla oka. Projektowane przez nich strony internetowe umożliwiają łatwe przekazanie informacji oraz zaoferowanie swoich usług w ciekawy sposób.

Strony internetowe Toruń

Nakładki prywatyzujące

Zabezpiecz monitor i wrażliwe informacje z którymi pracujesz. Załóż filtr na ekran, aby ograniczyć pole widzenia osobom zewnętrznym i ochronić wyświetlane dane. Nasze nakładki prywatyzujące dopasować można do każdego ekranu. Magnetyczne elementy ułatwią ich montaż na laptopie lub monitorze. Oferujemy też osłony dla smartfonów oraz tabletów.

Filtr na ekran

Obszarem naszej produkcji i sprzedaży są maszyny CNC – plotery frezujące, cuttery i wiele innych, które przyczynią się do sprawnej pracy wielu przedsiębiorstw. Dbamy o to, aby nasze urządzenia pracowały bezawaryjnie, gdyby jednak zaszła taka potrzeba, oferujemy profesjonalny serwis zarówno maszyn CNC zakupionych u nas, jak i u innych firm. Najwyższa jakość w najniższej cenie – lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie takich rozwiązań, które w 100% mogą zaspokoić potrzeby klientów w każdym możliwym aspekcie.

Producent maszyn