materac dmuchany

Nasza firma zajmuje się dystrybucją akcesoriów dmuchanych, które przydadzą się podczas wypadów wakacyjnych. Polecamy m.in. materac dmuchany wykończony miękkim i eleganckim pluszem. Jest to produkt, który pozwoli wam wygodnie spędzić noce pod namiotem lub w ośrodku turystycznym. Można go również zabrać na plażę po to, by się na nim opalać. Dysponujemy także bogatym wyborem lekkich i wytrzymałych zarazem akcesoriów do pływania. W naszej ofercie znaleźć można także płetwy, okulary i fajki - zestawy te umożliwią podziwianie dna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy także tymczasowe baseny rozporowe i stelażowe, dzięki którym można zażywać orzeźwiających kąpieli we własnym ogródku!

materac dmuchany

Widok na ziemię z nieba

Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub swoich bliskich? Idealnym rozwiązaniem dla osób, które kochają zastrzyk adrenaliny, będzie skok ze spadochronem. Wyjątkowy widok z góry lasów, pól, dróg i domów sprawi, że każdy, kto raz spróbuje takiej rozrywki, z chęcią będzie do niej powracał co jakiś czas.

skok ze spadochronem

Szkoła kitesurfingu

Nasza firma to profesjonalna i doświadczona szkoła kitesurfingu. Nasza propozycja obejmuje nauczanie tego niezwykłego sportu na każdym poziomie zaawansowania. Organizujemy atrakcyjne obozy kitesurfingowe. Gwarantujemy, że spędzisz tam niezapomniany czas z naszą szkołą kitesurfingu. Zapraszamy do Zatoki Puckiej, na Hel, Chałupy i Jastarnia!

Szkoła kitesurfingu

Buty dla motocyklistów motocross oraz enduro

Jazda motocyklem sprawia niezwykłą przyjemność, ale trzeba się zabezpieczyć przed ewentualnymi wypadkami. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałą odzież motocyklową w tym buty. Są to wyroby estetycznie wykonane z solidnej skóry. Oferujemy Państwu wytrzymałe produkty w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy!

Buty dla motocross, enduro

Produkty zero kalorii

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo zdrową żywność, która zapewnia nam stałe dostarczanie do organizmu odpowiednich składników odżywczych. Przygotowane przez nas produkty zero kalorii stanowią także atrakcyjne uzupełnienie naszego codziennego menu, które zostanie w ten sposób urozmaicone. Nasze żywność dietetyczna to także sprawdzone rozwiązanie dla osób, chcących nabrać masy.

Produkty zero kalorii

FIT4MED

Nawet kilkunastominutowe treningi wykonywane systematycznie mogą przynieść widoczne rezultaty i poprawić Państwa kondycję fizyczną. W naszej ofercie znajduje się sprzęt fitness do domu. Z takich akcesoriów najchętniej korzystają kobiety w różnym wieku, a nawet w ciąży. Proponujemy hantle winylowe, maty antypoślizgowe do ćwiczeń, rollery do masażu, steppery, a także skakanki skórzane. Oferujemy także obciążenia na nadgarstki i kostki, dzięki którym podczas ćwiczeń można wzmocnić konkretne partie mięśni nóg i rąk.

Sprzęt fitness do domu

Wycieczki na rowerze

Wycieczki na dwóch kołach to ekologiczny styl podróżowania. Przyczepka rowerowa pozwala nam zabrać ze sobą więcej przydatnych rzeczy i wciąż wygodnie podróżować swoim tempem. Nasze produkty oferujemy mieszkańcom Śląska - w sklepie znajdziesz propozycje zarówno do wycieczkowych damek, jak i zaawansowanych modeli górskich.

Przyczepka rowerowa Śląsk