materac dmuchany

Nasza firma zajmuje się dystrybucją akcesoriów dmuchanych, które przydadzą się podczas wypadów wakacyjnych. Polecamy m.in. materac dmuchany wykończony miękkim i eleganckim pluszem. Jest to produkt, który pozwoli wam wygodnie spędzić noce pod namiotem lub w ośrodku turystycznym. Można go również zabrać na plażę po to, by się na nim opalać. Dysponujemy także bogatym wyborem lekkich i wytrzymałych zarazem akcesoriów do pływania. W naszej ofercie znaleźć można także płetwy, okulary i fajki - zestawy te umożliwią podziwianie dna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy także tymczasowe baseny rozporowe i stelażowe, dzięki którym można zażywać orzeźwiających kąpieli we własnym ogródku!

materac dmuchany

Widok na ziemię z nieba

Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub swoich bliskich? Idealnym rozwiązaniem dla osób, które kochają zastrzyk adrenaliny, będzie skok ze spadochronem. Wyjątkowy widok z góry lasów, pól, dróg i domów sprawi, że każdy, kto raz spróbuje takiej rozrywki, z chęcią będzie do niej powracał co jakiś czas.

skok ze spadochronem

Szkoła kitesurfingu

Nasza firma to profesjonalna i doświadczona szkoła kitesurfingu. Nasza propozycja obejmuje nauczanie tego niezwykłego sportu na każdym poziomie zaawansowania. Organizujemy atrakcyjne obozy kitesurfingowe. Gwarantujemy, że spędzisz tam niezapomniany czas z naszą szkołą kitesurfingu. Zapraszamy do Zatoki Puckiej, na Hel, Chałupy i Jastarnia!

Szkoła kitesurfingu

Buty dla motocyklistów motocross oraz enduro

Jazda motocyklem sprawia niezwykłą przyjemność, ale trzeba się zabezpieczyć przed ewentualnymi wypadkami. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniałą odzież motocyklową w tym buty. Są to wyroby estetycznie wykonane z solidnej skóry. Oferujemy Państwu wytrzymałe produkty w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy!

Buty dla motocross, enduro

Jak przygotować wnętrze do medytacji?

Chcesz oczyścić swój umysł i w pełni się zrelaksować? Zarówno joga czy medytacja pozwolą Ci osiągnąć swój cel! Oprócz maty i komfortowego stroju będziesz potrzebować również kadzidełka Palo Santo o wyrazistym drewnianym zapachu. Jego zapalenie będzie częścią Twojego codziennego rytuału - zachwyci Cię swoim wyjątkowym aromatem.

Palo Santo kadzidełka