Nasza firma zajmuje się dystrybucją akcesoriów dmuchanych, które przydadzą się podczas wypadów wakacyjnych. Polecamy m.in. materac dmuchany wykończony miękkim i eleganckim pluszem. Jest to produkt, który pozwoli wam wygodnie spędzić noce pod namiotem lub w ośrodku turystycznym. Można go również zabrać na plażę po to, by się na nim opalać. Dysponujemy także bogatym wyborem lekkich i wytrzymałych zarazem akcesoriów do pływania. W naszej ofercie znaleźć można także płetwy, okulary i fajki - zestawy te umożliwią podziwianie dna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy także tymczasowe baseny rozporowe i stelażowe, dzięki którym można zażywać orzeźwiających kąpieli we własnym ogródku!

materac dmuchany

Fight club dla dzieci

Jeżeli Twoją pociechę rozpiera energia i zastanawiasz się, jak najlepiej ją spożytkować, sztuki walki mogą okazać się dobrym pomysłem. W naszym Fight clubie prowadzimy kursy karate dla dzieci. Dla najmłodszych jest to nie tylko szansa na naukę samoobrony, ale także na poprawienie kondycji i rozładowanie agresji.

Fight club

Widok na ziemię z nieba

Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub swoich bliskich? Idealnym rozwiązaniem dla osób, które kochają zastrzyk adrenaliny, będzie skok ze spadochronem. Wyjątkowy widok z góry lasów, pól, dróg i domów sprawi, że każdy, kto raz spróbuje takiej rozrywki, z chęcią będzie do niej powracał co jakiś czas.

skok ze spadochronem

Nasza firma to profesjonalna i doświadczona szkoła kitesurfingu. Nasza propozycja obejmuje nauczanie tego niezwykłego sportu na każdym poziomie zaawansowania. Organizujemy atrakcyjne obozy kitesurfingowe. Gwarantujemy, że spędzisz tam niezapomniany czas z naszą szkołą kitesurfingu. Zapraszamy do Zatoki Puckiej, na Hel, Chałupy i Jastarnia!

Szkoła kitesurfingu